Over het team

Onze mensen maken het verschil. Wij zijn uw partner op het gebied van vers, vlees en waren. We staan voor snelle service, betrouwbare vervoerders, passie voor vers en goede communicatie.

“Samenwerken aan een smakelijke toekomst”

Maurice van de Ven Algemeen directeur 06 – 51 34 59 66 m.vandeven@vandevenvers.nl

“Samenwerken = Succes, Succes = Groei, Groei = Toekomst”

Rik Smeets Operationeel manager 06 - 46 74 28 91 r.smeets@vandevenvers.nl

“In overleg is veel mogelijk…. en met chocolade ;-)”

Miriam Mulders Financieel manager 0475 - 48 17 31 m.mulders@vandevenvers.nl

“Een tevreden klant is de allerbeste strategie"

Gijs Gulikers Verkoopadviseur 06 - 10 08 57 45 g.gulikers@vandevenvers.nl

“Als er iets is? Bellen...”

Frans Soers Verkoopadviseur 06 - 83 57 90 85 f.soers@vandevenvers.nl

“Uw vraag is mijn uitdaging”

Maurice Bartelink Verkoopadviseur 06 - 51 46 00 13 m.bartelink@vandevenvers.nl

“Voor elke uitdaging vinden wij samen een smakelijke oplossing”

Guy Wevers Verkoopadviseur 06 – 53 35 76 15 g.wevers@vandevenvers.nl

“De smaakbeleving van morgen creëren wij voor u vandaag”

Truus Pennings Vaktechnisch adviseur 06 – 48 80 72 86 t.pennings@vandevenvers.nl

“Nothing brings people together like good food”

Carla Jeurissen Verkoopadviseur binnendienst 0475 - 48 17 31 c.jeurissen@vandevenvers.nl

“Gewoon met net dat beetje extra”

Hilda Maessen Verkoopadviseur binnendienst 0475 - 48 17 31 h.maessen@vandevenvers.nl

“Passie en plezier”

Andre Meuwissen Verkoopadviseur binnendienst 0475 - 48 17 31 a.meuwissen@vandevenvers.nl

“Daar is ‘vlees in de kuip”

Erwin Evers Inkoper 0475 – 74 56 12 e.evers@vandevenvers.nl

“Geen kilo…..te veel”

Onze chauffeurs (v.l.nr.): Marco, Erik, John, Richard, Tim, Mark, John en Chris

“U bestelt, wij draaien”

Onze magazijnmedewerkers (v.l.n.r.): Stef, Jordy, Chris, Geert en William